loading
درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسی لوله پی گستر در سال ۱۳۷۰ و در زمینه طراحی، محاسبه و اجرای پروژه های تأسیسات، گاز، نفت، آب، مخابرات و راه و ساختمان به صورتC،PCو EPCشروع به فعالیت نموده و با داشتن کادر مهندسی مجرب بیش از ۴۲ پروژه را در سطح ملی، استانی و منطقه ای را با شرکت های IOOC،NIGC، NIOEC، NIGCENGو شرکت مخابرات ایران،شرکت های مخابراتی استانی، شرکت های آب و … با موفقیت به انجام رسانده است.

این شرکت با تکیه بر اصول نظام نامه مهندسی و بهره گیری از تجارب گذشته و همکاری شرکت های مهندسین مشاور در زمینه های نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین شرکت های همکار در زمینه ارتباطات و مخابرات در قالبی نو با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای در انجام پروژه های صنعتی با حفظ مشتری مداری همچنان در حال بسط گستره فعالیت خود در داخل و خارج کشور بوده و امیدوار است بتواند خدمتی هر چند کوچک به همنوعان خود داشته باشد.

مجتمع تجاری عقیق ارس یکی از پروژه های بزرگ شرکت لوله پی گستر می باشد که با زیر بنای ۸۴۰۰۰ متر مربع و در ۷ طبقه در منطقه آزاد تجاری ارس در حال احداث می باشد. این مجتمع عظیم با بیش از ۱۵۰ واحد تجاری و ۱۰۰ واحد اقامتی، رستوران، کافی شاپ و هایپر مارکت با ۷۰۰۰ متر مربع یکی از پروژه های بزرگ در دست اجرا می باشد که پس از اتمام عملیات اجرایی و بهره برداری از آن، شاهد تحولی بزرگ در منطقه آزاد ارس خواهیم بود.

شرکت لوله پی گستر دارای گواهی نامه صلاحیت پیمانکاری از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ایران در رشته ها و پایه های زیر می باشد؛

نفت، گاز و پتروشیمی
پایه ۱

تأسیسات و تجهیزات
پایه ۱

ارتباطات
پایه ۱

ساختمان
پایه ۳

آب
پایه ۴

راه و ترابری
پایه ۵